Aşkın Çığlığı

Gözyaşı geceleri 1 kasım 2013 Cuma akşamı Yozgat da Yimpaş AVM konferans salonunda İnfak kırtasiyenin organizesi ile saat 20:00 da sahne aldı.

Gözyaşı geceleri 1 kasım 2013 Cuma akşamı Yozgat da Yimpaş AVM konferans salonunda İnfak kırtasiyenin organizesi ile saat 20:00 da sahne aldı. Programa yoğun bir ilgi vardı. Gözyaşı ekibi bayram tatilinin yarısını Osmanlı programının son hazırlıklarını tamamlayarak geçirmişti. Sezon da 3 farklı program sergileyen ekibimiz çeyrek asrın programı Osmanlıya yoğunlaşmış olsa da “Kerbelâ” ve “Aşkın çığlığı” adlı programlarını da istenilen yerlere ulaştırmakta. Yozgat da, Aşkın çığlığı programında ısrar etmişti ve dilediği oldu. Program toplumda gittikçe parçalanan değerlerin önemini vurguladı. Umuyoruz ki mesaj yerine ulaşmıştır.

Yozgatlılar ile en son “Kerbelâ” programı ile buluşmuştuk. Ve katılımları her zaman olduğu gibi coşkuluydu. Programı yaklaşık 1000 kişi izledi. Program sonunda Organizasyon görevlileri İnfak kırtasiye den alışveriş yapanlar arasından 1 kişiyi çekilişle umreye gönderdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin