Gözyaşı Geceleri yönetim kadrosuna katılan gençler ile yeni nesil bir organizasyon olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Malum olunduğu üzere Gözyaşı Geceleri insanlarımız nazarında sevilen ilgi alaka duyulan bir program olmayı 30 senede başarmıştır.
Şimdi bu bilgi ve birikim ile bu işi daha ileriye götürmek ve ömrümüz yeterse bir 30 yıl daha eklemek niyetindeyiz. Bu işi dünyevî kaygıların üstünde görmeyi kendimize vizyon edindik. Misyonumuz her işimizi kayıt altına alarak şeffaf, sistematik ve ileriye dönük planlamalar yaparak, inancımızın bizlere yüklediği görev ve sorumluluğu günün teknolojik ve sosyolojik gelişmelerine uyumlu halde sürdürmektir. Bu duygu ve düşüncelerle yaptığımız bazı yenilik ve değişimler;

Hologram Teknolojisi

Hızlı bir şekilde gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayarak programlarımıza hologram teknolojisini eklemeyi başardık. Amacımız mesajlarımızı insanlarımıza daha dikkat çekici ve ilgi uyandırıcı bir şekilde ulaştırmak.

Ses ve ışık Sistemlerimizi Revize ettik

Ses sistemlerimizi sıkı bir incelemeden sonra artık daha kaliteli ve her duruma uyum sağlayabilecek hale getirdik. Işık sistemlerimiz hologram teknolojisine uygun olacak şekilde yeniden revize ettik.

Sosyal medyayı daha aktif ve kullanılır hale getirdik.

Günümüzde haberleşme ve etkileşimin en yoğun olduğu sosyal medyayı ön planda tutarak sosyal medya birimimizi oluşturduk. Bu alan sayesinde sevenlerimizle irtibatımızı programlar dışında da sürdürmekteyiz.

Tercüme

‘’Aynı dili konuşanlar değil, aynı gönlü paylaşanlar daha iyi anlaşır’’ düşüncesiyle, programlarımız artık Almanca tercüme (alt yazı olarak üst perdeye yansıtılarak) ile daha geniş kitlelere hitap edebilmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin