GÖZYAŞI GECELERİ “Anlatılmaz yaşanır”

0
620

30 YAŞINDA…

3 Mayıs 1987’de Konya’da mütevazi bir ofiste açılışı yapılan GÖZYAŞI DERGİSİ ile hizmete başladık. Dergimiz kısa zamanda 10 bin baskıyı geçti. Dergimiz yayınını beş yıl sürdürdü. 2 Ocak 1988’de dergi abonelerimizle Konya Alaaddin Tepesindeki o günkü adıyla Torans Düğün Salonu’nda buluşma toplantısı düzenledik. Farklı bir toplantı yapmak istedik ve programımızın adına GÖZYAŞI GECELERİ ismini verdik. Katılımcıların çok beğenisini alan programımızı sürdürme kararı aldık. Hâlâ devam etmektedir. 24 Mart 1996’da yine Konya’da GÖZYAŞI FM ismiyle radyo yayınına başladık. 20 yıl yayınını kendine has üslubu ile sürdüren ve radyo yayıncılığına fark getiren Gözyaşı FM yayınını 2016 yılında durdurdu. 2011 yılında GÖZYAŞI FİLM’i kurarak BENDEYAR isimli sinema filmine imza attık. Bendeyar filmi Türkiye Avrupa’da 200 sinemada vizyona girdi.

2008 yılında merkezini Konya’dan İstanbul’a taşıyan GÖZYAŞI SANAT A.Ş. o günden beri İstanbul Başakşehir’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

GÖZYAŞI GECELERİ hâlâ devam etmektedir. Bugüne kadar Türkiye ve Avrupa’nın altı ülkesinde üç binin üzerinde gösterimde bulundu. Şu bunalımlı asrın çıkmazlarında insanlarımızın biraz da olsa huzura kavuşabilecekleri bir ortamı oluşturan programlarıyla milyonlarca seyirciye ulaşan GÖZYAŞI GECELERİ aynı canlılıkla devam etmektedir.

Siz hâlâ Gözyaşı Geceleri’ni yaşamadınız mı?

GÖZYAŞI GECELERİ kurum, kuruluş ve derneklerimizin yapacağı organizelerle hizmetini sürdürmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin