Aşkın Çığlığı

Organizatör Mustafa AKTÜRK yıllardır Gözyaşını Eskişehir ile buluşturuyor. Ve Gözyaşı, çoğu zaman 2 seans yaparak ayrılıyor Eskişehir den. Bu yüzden Mustafa beye en başarılı organizatör diyebiliriz.

Gözyaşı geceleri 9 kasım 2013 de Eskişehir Atatürk kapalı spor salonun da Mustafa AKTÜRK’ün organizesi ile Eskişehirliler ile buluştu. Eskişehir çoğunlukla dram izleyicisi olduğundan Aşkın Çığlığını çok beğendi. Gösteriyi yaklaşık 900 kişi  izledi. İzleyiciler hatalarını bir kez daha gördü. Gözyaşının Eskişehir ile ayrı bir bağı var ki, gönül dostları Gözyaşı ekibine ev işi yöresel unlu mamullerinden getirmişlerdi.

Organizatör Mustafa AKTÜRK yıllardır Gözyaşını Eskişehir ile buluşturuyor. Ve Gözyaşı, çoğu zaman 2 seans yaparak ayrılıyor Eskişehir den. Bu yüzden Mustafa beye en başarılı organizatör diyebiliriz. Nazar değmemesi için bu haberi okuyan herkesin MaşAllah demesini rica ediyoruz.  Aşkın Çığlığı programının finalinde Osmanlı programının Müjdesini verirken mehteran takımı ile veda ettik Eskişehir’e.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin