Aşkın Çığlığı

Buradaki güzellik bu günahların farkına varmak ve tövbeyi geciktirmemekti. Aşkın çığlığını izleyenlerin arasında tüm dünya insanının acı ve pişmanlıkla döktüğü gözyaşından daha ağır basan bir gözyaşı gördük. Çünkü…

Gözyaşı geceleri 20 Kasım 2013 Çarşamba akşamı saat 19:30 da İzmit Kandıra da Kandıralılara hizmet derneği organizesi ile Aşkın çığlığı adlı programını Turan güneş kültür merkezinde seyirci karşısına çıkardı. Programa Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan Ak Parti ilçe başkanı Erdinç Şentürk ve çok sevdiğimiz Üstadımız İrfan Öztürk hocamız da katıldı.

Aşkın çığlığı Kandıra da çok büyük ilgi gördü katılım oldukça fazlaydı. İzleyenler arasında kim bilir belki çok hatalı olanlar çok günahı olanlar vardı. Belkide o ağlamalar bu yüzdendi. Buradaki güzellik bu günahların farkına varmak ve tövbeyi geciktirmemekti. Aşkın çığlığını izleyenlerin arasında tüm dünya insanının acı ve pişmanlıkla döktüğü gözyaşından daha ağır basan bir gözyaşı gördük. Çünkü programlar bittiğinde oturduğu yer de dakikalarca ağlayanlar vardı. Kandıra güzel bir akşam yaşadı daha doğrusu sahne sanatlarında katarsis denen (arınma) olayı seyirciye geçmişti. Bu ancak profesyonel grupların başardığı bir performanstır.  Program çıkışı Kermes yapılmıştı. Haşim Akten ve İrfan Öztürk hocamız çıkışta kitaplarını imzaladılar.

Aşkın ÇığlığıAşkın Çığlığı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin