“…seyircinin çığlığı kulislere kadar geldi. İzleyicilerimizin gözünden yaşlar akınca ve tüm samimiyetleri ile ağladıklarını gördüğümüzde, yaptığımız işin ve…”

Gözyaşı geceleri 21 Kasım 2013 Perşembe günü Aşkın Çığlığı adlı programı ile Ankara Sincan da Armoni park konferans salonunda kendi organizesi ile gündüz saat 13:00 ve akşam 19:15 de sahne aldı.

Programa hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmayan Sincan müftüsü Osman Şener de katıldı. Gözyaşı geceleri 27 yıldır gönüllerle buluşuyor ama en çok Ankara da hissediliyor. Ankara’nın gözyaşı ile ayrı bir bağı var. Çünkü geçtiğimiz sezon da “ister gül ister ağla” adlı programımız Afyon, Niğde ve pek çok yeri güldürürken Ankarayı gene ağlamıştı.    

Zaman zaman seyircinin çığlığı kulislere kadar geldi. İzleyicilerimizin gözünden yaşlar akınca ve tüm samimiyetleri ile ağladıklarını gördüğümüzde, yaptığımız işin ve görevimizin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Zikir sahnesine eşlik edenler ve tekbir getirenler, sizin bu aşkınıza şahit olunca çok özel vasıflarla donatıldığınıza inanıyoruz. Zira bu aşk zorla olmaz kalpten gelir. Bu da ne güzel bir lütuftur. Teşekkürler Sincan, samimiyetine teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin