Aşkın Çığlığı

Gözyaşı geceleri Aşkın çığlığı adlı programı ile 22,23 ve 24 Kasım da Ankara Kocatepe kültür merkezinde kendi organizesi ile toplam 5 seans gerçekleştirdi. Programı 2.800 kişi izledi.

Aşkın ÇığlığıBazı izleyiciler bilet kalmadığı için geri dönmek zorunda kaldı. Ankara Gözyaşının en eski takipçileri arasındadır. Gözyaşı gecelerinin en çok hissedildiği yer olarak bilinen Ankara, bu konumda liderliğini yıllardan beri daima koruyor.

İzleyiciler zikir sahnesinde programa her defasında eşlik etti hatta program sonrası bu tür manevi havanın daha fazla olmasını dile getirdi. Dünyadaki zulümlerin durması için verdiğimiz örneklere hayran kalan bir izleyici sizin tiyatronuz bile devlet olmaya yetiyor dedi. Genç izleyici çok fazlaydı ve Haşim Akten program da özellikle gençlere seslendi. Aşkın çığlığını izleyenler çoğunlukla izlediklerimiz muhakkak yaşantımızda bir değişiklik yapacak dedi.

Programa Dikmen Huzur Kuran kursu öğretim görevlileri ve öğrencileri de katıldı. Program çıkışı izleyenlerle uzun bir aradan sonra yeniden röportaj yaptık  ve onların duygularından birkaçı sizlerle; “programdan çok etkilendim ilk defa geliyorum bundan sonra hem kendi çocuklarımı hem de akrabalarımın çocuklarının çoğunu getirmek istiyorum. Hocamın kitaplarını da aldım ve çocuklarıma okutacağım.”

24

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin