Türkiye de bu sezon Eylül ve Aralık ayı arası 3 program ile, Aşkın Çığlığı 28, Kerbela 7, Osmanlı 21 olmak üzere  toplam 56 program, 10356 km yol ve 29400 izleyiciye ulaşan ekibimiz, mübarek ecdadımız adına Osmanlı programı ile Avrupa ya gidiyor.

RöportajlarGözyaşı geceleri 2013-2014 sezonuna Aşkın Çığlığı, Kerbela ve Osmanlı olmak üzere 3 farklı program ile girmişti. Türkiye de bu üç programı tüm zorluklara rağmen başarı ile sahneleyen ekibimiz yeni hazırladığı “Kıtalara Sığmayan Aşk OSMANLI” programını şimdi Avrupa ya götürüyor.

Türkiye de çok ses getiren ve hatta ecdadımıza hakaret edenlere meydan okuyarak hazırlanan Osmanlı programı ile övgüler alan  Gözyaşı ekibi, izleyicileri tarafından her yerde dualar ile uğurlandı. Özellikle, tarihini, dizilerden ya da kurgulanan romanlardan öğrenen gençler için hazırlanan Osmanlı programı ile, gelecek nesilleri kurtarma adına dedelerini birde bizden dinlemeleri için turnemizi sefere benzetiyor ecdadımız için her türlü zorluğa göğüs geriyor ailemizden uzaklaşıyor ve sefere çıkıyoruz. Ümidimiz her daim dualarınızda olabilmek. Rabbim sizlerden razı olsun…

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin