Osmanlı

Gözyaşı geceleri Kıtalara sığmayan aşk OSMANLI programı ile 7 ve 8 Aralık da Erzurum da kendi organizesi ile Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezinde 2 gün boyunca gündüz 12:30 ve akşam 19:00 olmak üzere toplam 4 seans gerçekleştirdi.

Programa Eski sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ak parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Erzurum il müftüsü de katıldı. Recep Akdağ ve protokol programı beğeni ile izledi.

Program arasında kulise gelerek Haşim Akten’i ve ekibini başarılarından dolayı tebrik etti. Programdan memnun kaldığını ve Gözyaşı ekibine destek vereceğini belirten Akdağ, arkadaşlarımızla tek tek tokalaştıktan sonra aramızdan ayrıldı.

Erzurum milli bir şahlanışın son fertlerindendir. Bunu yıllar önce Aziziye tabyasında kanıtlamıştır. Onlara Dadaş ünvanını da bir Osmanlı padişahı vermiştir. Osmanlının bu övgüsü ile Erzurum da yaşayan bütün ırklar Dadaş ünvanına sahip olmuştu. Bunun için Osmanlı programı Erzurum da hissedildi. Ve programımızı izleyen Dadaşlar, Sanat dünyasında ecdadımıza hakaret edenlere meydan okuyan tek kuruluş olan Gözyaşı ekibine sadık davasından dolayı sadakatini sundu. Karlı yollarda ve zor şartlarda doğu turnemize devam ediyoruz.

Osmanlı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin