Osmanlı

Demirtaş; “ Samsunlu hemşerilerimiz ilk programımızı (Kerbela) ilgi ile izlemişlerdi bizde onun için bugün tekrarını yaptık” dedi. Samsunlular alkış üstüne alkış yağdırdı. O kadar istekli gelmişdiler ki jenerik başlarken ıslıklar salonu inletti.

Gözyaşı geceleri “kıtalara sığmayan aşk Osmanlı” programı ile 10 kasım 2013 akşamı Samsun İlk Adım Belediyesi Eski Yaşar Doğu Spor Salonu’nda sahne aldı. Program İlk Adım Belediyesi tarafından organize edildi.

Program büyük ilgi gördü Gözyaşı Grubunun yeni başladığı turnede en çok ilgi gösterilen yerlerden biriside İlk Adım oldu. İlk Adım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş da izleyenler arasındaydı. Demirtaş; “ Samsunlu hemşerilerimiz ilk programımızı (Kerbela) ilgi ile izlemişlerdi bizde onun için bugün tekrarını yaptık” dedi. Samsunlular alkış üstüne alkış yağdırdı. O kadar istekli gelmişdiler ki jenerik başlarken ıslıklar salonu inletti. Milli şahlanış başladığımız ilk günden beri devam ediyor. Bir vatandaşımızın “yok mu Osmanlıyı hakkı ile anlatacak biri” dediği günden beri, milletimize ecdadımızın bilinmeyen hatta saklanan ve melekleri kıskandıracak bir şekilde amelleri olan ahlakı ile turnemize devam edeceğiz İNŞALLAH.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin