Osmanlı

Fatsa imam hatip öğrencileri de katıldı. İlk seans sadece öğrenciler için organize edilmişti ve ücretsiz bir gösteri oldu. Gençlerimize Osmanlı adabını yeniden şahlandırmak için oldukça başarılı bir proje olmuştu. Sayın Sezgin’i bu konuda tebrik ediyoruz.

OsmanlıGözyaşı geceleri Osmanlı programı ile 11 kasım 2013 Salı günü Ordu Fatsa da İsmail Sezgin’in organizesi ile Fatsa Belediyesi Kültür Sarayında gündüz 15:00 ve akşam 19:00 da sahne aldı. Programa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ak parti ilçe başkanı Fatih Sözen, Saadet partisi ilçe Başkanı İsmail Koçan, Büyük Birlik partisi ilçe başkanı  Ümit Demir, Züleyha kuran kursu ve Fatsa imam hatip öğrencileri de katıldı. İlk seans sadece öğrenciler için organize edilmişti ve ücretsiz bir gösteri oldu. Gençlerimize Osmanlı adabını yeniden şahlandırmak için oldukça başarılı bir proje olmuştu. Sayın Sezgin’i bu konuda tebrik ediyoruz.

Osmanlı sıradan bir gösteri olmadığından önyargı ile gelenler pişman oldular. Özellikle gençler bu konuda ki düşüncelerini itiraf etti. Fatsa ya uzun zamandır gitmeyen gözyaşı ekibi başarılı performansından dolayı  11 Aralık da Kerbela programı ile de Fatsa ya gidecek ve 2 seans gerçekleştirecek.  Kerbela ve Osmanlı programları Gözyaşı Gecelerinin 27 yıllık tebliğ hareketinin 2 dev yapım olarak adlandırılıyor. Geçtiğimiz sezon İster gül ister ağla adlı programdan önce 180 seans yapan Kerbela programı yoğun istek üzerine yeniden sahnelerde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin